Biografier

Lorents Henrik Müller Segelcke


Født: 14.11.1829
Død: 25.10.1910
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Armédepartementet 01.07.1872 - 28.07.1874
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.07.1874 - 25.05.1875
Statsråd Armédepartementet 21.07.1875 - 08.10.1877