Biografier 1905-1945

Herman Johan Foss Reimers


Født: 15.09.1843
Død: 07.02.1928
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1889-91 1. representant Østerrisør Høiesteretsassessor Høyre
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Finans- og tolldepartementet 04.04.1884 - 25.06.1884