Statssekretærer fordelt på departement

Om Nærings- og fiskeridepartementet (57170) (01.01.2014-)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Roy Angelvik (Frp)
For fiskeriminister Harald Tom Nesvik

31.08.2018-
Statssekretær 50 % Roy Angelvik (Frp)
50 %, for fiskeriminister Harald Tom Nesvik

13.08.2018-31.08.2018
Veronica Isabel Pedersen (Frp)
For fiskeriminister Harald Tom Nesvik

13.08.2018-31.08.2018
Statssekretær 50 % Roy Angelvik (Frp)
50 %, for fiskeriminister Per Sandberg

17.01.2018-13.08.2018
Magnus Thue (H)
17.01.2018-
Daniel Bjarmann-Simonsen (H)
17.01.2018-
Statssekretær 50 % Roy Angelvik (Frp)
50 %, for næringsminister Torbjørn Røe Isaksen

17.01.2018-31.08.2018
Veronica Isabel Pedersen (Frp)
27.10.2017-13.08.2018
Roy Angelvik (Frp)
For fiskeriminister Per Sandberg

27.05.2016-17.01.2018
Ronny Berg (Frp)
For fiskeriminister Per Sandberg (FrP)

16.12.2015-27.10.2017
Lars Jacob Hiim (H)
For næringsminister Monica Mæland (H)

04.04.2014-17.01.2018
Dilek Ayhan (H)
Statssekretær for næringsministeren

16.10.2013-17.01.2018
Eirik Lae Solberg (H)
Statssekretær for næringsministeren

16.10.2013-04.04.2014
Amund Drønen Ringdal (H)
Statssekretær for fiskeriministeren

16.10.2013-15.12.2015