Statssekretærer fordelt på departement

Om Arbeids- og sosialdepartementet (41000) (01.01.2014-)

Om Arbeidsdepartementet (41000) (01.01.2010-01.01.2014)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Morten Bakke (H)
For arbeids- og sosialminister Anniken Hauglie

20.12.2016-
Kristian Dahlberg Hauge (Frp)
For statsråd Anniken Hauglie

16.12.2015-29.04.2016
Thor Kleppen Sættem (H)
For arbeidsminister Anniken Hauglie

16.12.2015-20.12.2016
Christl Kvam (H)
For arbeids- og sosialminister Anniken Hauglie

16.12.2015-
Thor Kleppen Sættem (H)
For arbeidsminister Robert Eriksson

25.10.2013-15.12.2015
Torkil Åmland (Frp)
For arbeids- og sosialminister Robert Eriksson

16.10.2013-16.12.2015
Kristian Dahlberg Hauge (Frp)
For statsråd Robert Eriksen

16.10.2013-15.12.2015
Cecilie Bjelland (Ap)
15.02.2013-15.10.2013
Norvald Mo (Ap)
23.11.2012-15.10.2013
Jan-Erik Støstad (Ap)
01.01.2010-23.11.2012
Gina Lund (Ap)
01.01.2010-15.02.2013