Statssekretærer fordelt på departement

Om Helse- og omsorgsdepartementet (39000) (01.10.2004-22.11.2017)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Statssekretær Line Miriam Sandberg (FrP)
10.11.2017-22.11.2017
Statssekretær Maria Jahrmann Bjerke (H)
22.09.2017-22.11.2017
Statssekretær Frode Gaasland Hestnes (FrP)
09.01.2017-27.10.2017
Statssekretær Maria Bjerke (H)
Vikar for Fredrik Wang Gierløff.

01.08.2016-02.10.2016
Konstituert statssekretær Fredrik Wang Gierløff (H)
14.05.2016-20.01.2017
Astrid Nøklebye Heiberg (H)
16.10.2013-16.10.2016
Anne Grete Erlandsen (H)
16.10.2013-22.11.2017
Lisbeth Norman (H)
16.10.2013-15.09.2017
Cecilie Brein-Karlsen (FrP)
16.10.2013-20.12.2016
Nina Tangnæs Grønvold (Ap)
28.09.2012-15.10.2013
Kjell Erik Øie (Ap)
08.06.2012-15.10.2013
Lotte Grepp Knutsen (Ap)
01.01.2012-20.04.2012
Departemenskonstituert statssekretær Tord Dale (Ap)
03.03.2011-11.05.2011
Robin Martin Kåss (Ap)
Permisjon 03.03.2011-11.05.2011

25.06.2010-15.10.2013
Ragnhild Mathisen (Ap)
21.10.2009-07.09.2012
Tone Helen Toften (Ap)
20.10.2009-20.09.2011
Roger Ingebrigtsen (Ap)
20.10.2009-28.06.2010
Ketil Lindseth (Ap)
27.02.2009-20.10.2009
Ellen Birgitte Pedersen (SV)
27.06.2008-20.10.2009
Dagfinn Sundsbø (Sp)
20.06.2008-20.10.2009
Kari Henriksen (Ap)
03.12.2007-03.04.2009
Arvid Libak (Ap)
13.10.2006-19.06.2008
Wegard Harsvik (Ap)
21.10.2005-02.12.2007
Rigmor Aasrud (Ap)
21.10.2005-20.10.2009
Elisabeth Aspaker (H)
01.10.2004-30.09.2005
Jan Otto Risebrobakken (H)
01.10.2004-16.10.2005