Statssekretærer fordelt på departement

Om Helsedepartementet (37000) (01.01.2002-01.10.2004)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Elisabeth Aspaker (H)
18.06.2004-30.09.2004
Jan Otto Risebrobakken (H)
18.06.2004-30.09.2004
Kristin Ravnanger (KrF)
01.01.2002-17.06.2004