Statssekretærer fordelt på departement

Om Sosialdepartementet (36000) (01.01.2002-01.10.2004)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Helge Eide (KrF)
18.06.2004-30.09.2004
Kristin Ravnanger (KrF)
18.06.2004-30.09.2004
Jan Otto Risebrobakken (H)
01.01.2003-17.06.2004
Osmund Kaldheim (H)
01.01.2002-31.12.2002