Statssekretærer fordelt på departement

Om Olje- og energidepartementet (31000) (01.01.1997-24.11.2017)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Statssekretær Elnar Remi Holmen (FrP)
21.06.2017-24.11.2017
statssekretær Kjell-Børge Freiberg (FrP)
For statsråd Terje Søviknes

20.12.2016-21.06.2017
Statssekretær Ingvil Smines Tybring-Gjedde (FrP)
For statsråd Terje Søviknes

20.12.2016-24.11.2017
statssekretær Ingvil Smines Tybring-Gjedde (FrP)
For statsråd Tord Lien

16.12.2015-20.12.2016
statssekretær Kjell-Børge Freiberg (FrP)
For statsråd Tord Lien

23.10.2015-20.12.2016
Kåre Fostervold (FrP)
16.10.2013-22.10.2015
Ane Hansdatter Kismul (Sp)
28.09.2012-15.10.2013
Eli Blakstad (Sp)
11.03.2011-28.09.2012
Per Rune Henriksen (Ap)
03.09.2010-07.05.2013
Sigrid Hjørnegård (Sp)
27.03.2009-04.03.2011
Robin Martin Kåss (Ap)
08.10.2008-25.06.2010
Geir Pollestad (Sp)
20.06.2008-07.10.2008
Liv Monica Bargem Stubholt (Sp)
21.09.2007-27.03.2009
Guri Størvold (Sp)
21.09.2007-19.06.2008
Anita Utseth (Sp)
21.10.2005-20.09.2007
Oluf Ulseth (H)
18.06.2004-16.10.2005
Øyvind Håbrekke (KrF)
27.01.2004-17.06.2004
Britt Skjelbred (KrF)
26.10.2001-27.02.2004
Bjørg Kirsten Sandal (Ap)
07.04.2000-18.10.2001
Erlend Grimstad (Sp)
01.02.1999-16.03.2000
Håkon Steinar Giil (Sp)
17.10.1997-28.01.1999
Liv Undheim (Ap)
01.01.1997-16.10.1997