Statssekretærer fordelt på departement

Om Nærings- og handelsdepartementet (28000) (01.01.1997-01.01.2014)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Trygve Svensson (Ap)
07.05.2013-15.10.2013
Roger Ingebrigtsen (Ap)
21.09.2012-07.12.2012
Jeanette Iren Moen (Ap)
25.05.2012-15.10.2013
Pål Julius Austrem Skogholt (SV)
20.11.2009-04.02.2011
Halvard Ingebrigtsen (Ap)
21.10.2009-15.10.2013
Arvid Libak (Ap)
20.06.2008-11.09.2008
Øyvind Slåke (Ap)
14.12.2007-20.10.2009
Departementskonstituert statssekretær Annelene Svingen (Ap)
14.12.2007-30.06.2008
Rikke Lind (Ap)
Permittert 14.12.2007- 01.08.2008

26.01.2007-04.05.2012
Frode Berge (Ap)
21.10.2005-13.12.2007
Karin Yrvin (Ap)
21.10.2005-29.09.2006
Departementskonstituert statssekretær Bjørn Johnny Skaar (H)
21.02.2005-18.05.2005
Konstituert statssekretær Helle Hammer (H)
18.06.2004-30.07.2005
Lars Jacob Hiim (H)
18.06.2004-16.10.2005
Tone Skogen (H)
18.06.2004-16.10.2005
Oluf Ulseth (H)
26.10.2001-17.06.2004
Helle Hammer (H)
19.10.2001-17.06.2004
Tore Onshuus Sandvik (Ap)
02.02.2001-18.10.2001
Olav Soleng (Ap)
24.03.2000-01.02.2001
Britt Annie Schultz (Ap)
17.03.2000-18.10.2001
Hans Tormod Antonsen (V)
23.04.1999-16.03.2000
Odd Hellesnes (V)
27.10.1997-12.04.1999
Harriet Elisabeth Berg (V)
17.10.1997-16.03.2000
Nils Amund Røhne (Ap)
01.01.1997-16.10.1997
Inger Karin Nerheim (Ap)
01.01.1997-16.10.1997