Statssekretærer fordelt på departement

Om Kulturdepartementet (26000) (01.01.1991-31.12.2001)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Berit Øksnes Gjerløw (KrF)
Kirkesaker

19.10.2001-31.12.2001
Yngve Slettholm (KrF)
Kirkesaker

19.10.2001-31.12.2001
Roger Ingebrigtsen (Ap)
24.03.2000-18.10.2001
Per Kristian Skulberg (Sp)
17.07.1998-16.03.2000
Ivar Egeberg (Sp)
17.10.1997-16.07.1998
Stig Erik Fossum (Ap)
25.10.1996-16.10.1997
Stig Erik Fossum (Ap)
21.10.1996-24.10.1996
Irene Valstad (Ap)
18.11.1994-19.10.1996
Ole-Jørgen Johannessen (Ap)
04.10.1993-17.11.1994
Sigrun Helene Løken (Ap)
10.01.1992-29.09.1993
Anne Margrethe Tellefsen (Ap)
01.01.1991-09.01.1992