Statssekretærer fordelt på departement

Om Kirke- og kulturdepartementet (24000) (01.01.1990-31.12.1990)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Anne Margrethe Tellefsen (Ap)
Kultursaker

26.11.1990-31.12.1990
Laila Dåvøy (KrF)
20.08.1990-02.11.1990
Harald Synnes (KrF)
01.01.1990-18.08.1990