Statssekretærer fordelt på departement

Om Utdannings- og forskningsdepartementet (23000) (01.01.1990-31.12.1990)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Randi Øverland (Ap)
09.11.1990-31.12.1990
Gunvor Heiene (KrF)
01.01.1990-02.11.1990