Statssekretærer fordelt på departement

Om Administrasjonsdepartementet (17000) (01.01.1993-31.12.1996)

Om Arbeids- og administrasjonsdepartementet (17000) (01.01.1990-31.12.1992)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Arve Bakke (Ap)
29.11.1996-31.12.1996
Haktor Helland (Ap)
Også for planleggingsavdelingen i finansdepartementet

15.11.1996-28.11.1996
Anne-Lise Hilmen (Ap)
19.10.1993-24.10.1996
Einar Evensen (Ap)
18.09.1992-06.10.1993
Harald Rensvik (Ap)
16.11.1990-03.09.1992
Geir Aarseth (H)
01.01.1990-02.11.1990