Statssekretærer fordelt på departement

Om Forbruker- og administrasjonsdepartementet (16000) (08.05.1972-31.12.1989)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Geir Aarseth (H)
Administrasjonssaker

23.11.1989-31.12.1989
Idar Magne Holme (KrF)
16.10.1989-31.12.1989
Stein Reegård (Ap)
09.05.1986-15.10.1989
Eirik Ola Hektoen Moen (H)
01.01.1986-08.05.1986
Erling Eide (H)
04.05.1984-31.12.1985
Halvor Stenstadvold (H)
08.06.1983-03.05.1984
Halvor Stenstadvold (H)
14.10.1981-07.06.1983
Per Halvdan Brannsten (Ap)
04.02.1981-13.10.1981
Per Halvdan Brannsten (Ap)
19.10.1979-03.02.1981
Øistein Gulbrandsen (Ap)
23.01.1978-07.10.1979
Ulf Sand (Ap)
15.01.1976-08.10.1979
Ulf Sand (Ap)
22.10.1973-14.01.1976
Viking Mestad (V)
01.11.1972-15.10.1973
Ulf Sand (Ap)
08.05.1972-17.10.1972