Statssekretærer fordelt på departement

Om Nærings- og energidepartementet (12000) (01.01.1993-31.12.1996)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Liv Undheim (Ap)
Energisaker

18.12.1996-31.12.1996
Morten Wetland (Ap)
Energisaker

01.11.1996-17.12.1996
Inger Karin Nerheim (Ap)
Næringssaker

01.11.1996-31.12.1996
Nils Amund Røhne (Ap)
Næringssaker

01.11.1996-31.12.1996
Mary Synnøve Kvidal (Ap)
01.01.1996-24.10.1996
Odd Erik Hansgaard (Ap)
17.11.1995-24.10.1996
Gunnar Myrvang (Ap)
01.01.1993-28.09.1995
Anne Breiby (Ap)
01.01.1993-30.12.1995