Statssekretærer fordelt på departement

Om Olje- og energidepartementet (11000) (01.01.1978-31.12.1992)

Kronologisk oversikt
Statssekretærer Virkeperiode
Gunnar Myrvang (Ap)
31.01.1992-31.12.1992
Anne-Grete Ellingsen (Ap)
17.12.1990-30.01.1992
Kolbjørn Almlid (Sp)
23.10.1989-02.11.1990
Astrid Marie Nistad (Ap)
21.05.1986-28.09.1989
Arild Rødland (KrF)
27.06.1983-08.05.1986
Hans Henrik Ramm (H)
14.10.1981-07.06.1983
Harald Norvik (Ap)
04.02.1981-13.10.1981
Harald Norvik (Ap)
12.10.1979-03.02.1981
Trygve Tamburstuen (Ap)
23.01.1978-11.10.1979