Statsråder fordelt på departement

Om Helsedepartementet (37000) (01.01.2002-01.10.2004)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Helse- og omsorgsminister Ansgar Gabrielsen (H) 18.06.2004-30.09.2004
Dagfinn Høybråten (KrF) 01.01.2002-17.06.2004