Statsråder fordelt på departement

Om Kirke- og kulturdepartementet (24000) (01.01.1990-31.12.1990)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Åse Kleveland (Ap) 03.11.1990-30.12.1990
Eleonore Bjartveit (KrF) 01.01.1990-02.11.1990