Statsråder fordelt på departement

Om Utdannings- og forskningsdepartementet (23000) (01.01.1990-31.12.1990)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Gudmund Hernes (Ap) 03.11.1990-30.12.1990
Einar Steensnæs (KrF) 01.01.1990-02.11.1990