Statsråder fordelt på departement

Om Skipsfartsdepartementet (137) (01.10.1942-05.11.1945)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Tor Skjønsberg (Uavh.) 25.06.1945-04.11.1945
Fungerende statsråd Sven Nielsen (H) 14.05.1945-30.05.1945
Arne Toralf Sunde (V) 01.10.1942-24.06.1945