Statsråder fordelt på departement

Om Industriforsyningsdepartementet (129) (28.04.1917-30.04.1920)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Haakon Hauan (V) 12.07.1918-30.04.1920
Nils Claus Ihlen (V) 05.07.1918-11.07.1918
Torolf Prytz (V) 28.04.1917-04.07.1918