Statsråder fordelt på departement

Om Postdepartementet (123) (01.08.1860-30.09.1861)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Erik Røring Møinichen 01.09.1861-30.09.1861
Tilforordnet statsråd Christian Ludvig Diriks 12.08.1861-24.08.1861
Erik Røring Møinichen 01.11.1860-11.08.1861
Ketil Motzfeldt 18.08.1860-31.10.1860