Statsråder fordelt på departement

Om Nærings- og energidepartementet (12000) (01.01.1993-31.12.1996)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Olje- og energiminister Ranveig Hjørdis Frøiland (Ap) 18.12.1996-31.12.1996
Olje- og energiminister Grete Faremo (Ap) 25.10.1996-17.12.1996
Næringsminister Grete Knudsen (Ap) 25.10.1996-31.12.1996
Jens Stoltenberg (Ap) 07.10.1993-24.10.1996
Finn Kristensen (Ap) 01.01.1993-06.10.1993