Statsråder fordelt på departement

Om 5. departement for finans, handels og tollfaget (119) (30.11.1814-17.11.1818)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Herman Wedel-Jarlsberg 01.10.1816-31.10.1818
Christian Krohg 31.07.1816-29.09.1816
Herman Wedel-Jarlsberg 18.11.1814-30.09.1816