Statsråder fordelt på departement

Om 4. departement for indre anliggender, kameralvesenet og økonomien (118) (30.11.1814-31.12.1818)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Jonas Collett 01.05.1817-31.12.1818
Herman Wedel-Jarlsberg 01.10.1816-30.04.1817
Christian Krohg 01.08.1816-29.09.1816
Herman Wedel-Jarlsberg 01.04.1816-30.09.1816
Jonas Collett 11.11.1814-31.03.1816