Statsråder fordelt på departement

Om 3. departement for politisaker (117) (30.11.1814-31.12.1818)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Christian Adolph Diriks 01.03.1818-31.12.1818
Christian Krohg 01.01.1818-28.02.1818
Christian Adolph Diriks 01.10.1817-31.12.1817
Christian Krohg 01.05.1817-30.09.1817
Christian Adolph Diriks 18.11.1814-30.04.1817