Statsråder fordelt på departement

Om 2. departement for justissaker (116) (30.11.1814-17.11.1818)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Christian Krohg 01.10.1817-28.02.1818
Christian Adolph Diriks 01.05.1817-30.09.1817
Matthias Otto Leth Sommerhielm 01.09.1816-30.04.1817
Christian Adolph Diriks 01.06.1815-31.08.1816
Matthias Otto Leth Sommerhielm 11.11.1814-31.05.1815