Statsråder fordelt på departement

Om 1ste Departement [finanssaker] (110) (02.03.1814-28.11.1814)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Konstituert departementssjef Jørgen Herman Vogt 07.10.1814-17.11.1814
Konstituert departementssjef Poul Christian Holst 20.08.1814-06.10.1814
Carsten Tank 02.03.1814-26.07.1814
Frederik Gottschalk Haxthausen 02.03.1814-19.08.1814