Statsråder fordelt på departement

Om Plan- og utredningsavdelingen/Planleggingssekretariatet (1042) (01.01.1991-31.12.1997)

Om Planleggingssekretariatet (1042) (01.01.1980-31.12.1981)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Terje Rød-Larsen (Ap) 25.10.1996-28.11.1996
Per Kleppe (Ap) 04.02.1981-13.10.1981
Per Kleppe (Ap) 01.01.1980-03.02.1981