Statsråder fordelt på departement

Om Nærings- og fiskeridepartementet (57170) (01.01.2014-)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Harald Tom Nesvik (Frp) 13.08.2018-21.01.2019
Torbjørn Røe Isaksen (H) 17.01.2018-21.01.2019
Fiskeriminister Per Sandberg (Frp) 16.12.2015-13.08.2018
Fiskeriminister Elisabeth Aspaker (H) 16.10.2013-15.12.2015
Næringsminister Monica Mæland (H) 16.10.2013-17.01.2018