Statsråder fordelt på departement

Om Arbeids- og sosialdepartementet (41000) (01.01.2014-21.11.2017)

Om Arbeidsdepartementet (41000) (01.01.2010-01.01.2014)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Arbeids- og sosialminister Anniken Hauglie (H) 16.12.2015-21.11.2017
Arbeids- og sosialminister Robert Eriksson (FrP) 16.10.2013-15.12.2015
Arbeidsminister Anniken Huitfeldt (Ap) 21.09.2012-15.10.2013
Arbeidsminister Hanne Bjurstrøm (Ap) 01.01.2010-21.09.2012