Biografier

Randi Øverland


Født: 1952
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Utdannings- og forskningsdepartementet 09.11.1990 - 31.12.1990
Statssekretær Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet 01.01.1991 - 09.02.1995
Statssekretær Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet 27.03.2000 - 18.10.2001
Statssekretær Kultur- og kirkedepartementet 21.10.2005 - 02.12.2007