Biografier

Magnus Midtbø


Født: 1942
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet 23.02.1996 - 24.10.1996
Statssekretær Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet 01.11.1996 - 06.02.1997