Biografier

Sigrid Hjørnegård


Født: 08.10.1965
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Departementskonstituert statssekretær Finansdepartementet 06.08.2007 - 02.09.2007
Statssekretær Olje- og energidepartementet 27.03.2009 - 04.03.2011