Biografier

Helge Ole Bergesen


Født: 1949
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet 26.10.2001 - 31.12.2001
Statssekretær Utdannings- og forskningsdepartementet 01.01.2002 - 16.10.2005