Biografier

Dagfin Juel


Født: 1909
Død: 1985
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Statsministerens kontor 01.04.1956 - 27.08.1963
Statssekretær Statsministerens kontor 25.09.1963 - 11.10.1965