Biografier 1905-1945

Wolfgang Wensel von Haffner


Født: 23.11.1806
Død: 11.11.1892
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Marine- og postdepartementet 17.12.1861 - 30.09.1863
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.10.1863 - 30.09.1864
Statsråd Marine- og postdepartementet 01.10.1864 - 30.06.1867
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.07.1867 - 31.05.1868
Statsråd Marine- og postdepartementet 01.06.1868 - 07.03.1869
Konstituert statsminister Statsrådsavdelingen i Stockholm 21.03.1884 - 02.04.1884