This page is not translated to English

If the information on this page seems important, please contact PolSys

-----------------------------------------

Christian Birch-Reichenwald


Født: 04.01.1814
Død: 08.07.1891
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1848-50 1. representant Moss og Drøbak Amtmand
1854-56 1. representant Moss og Drøbak Amtmand
1862-64 4. representant Christiania, Hønefoss og Kongsvinger Statsråd
1865-67 4. representant Kristiania, Hønefoss og Kongsvinger Ordfører, tidligere statsråd
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Ministry of the Navy and Postal Affairs 04.12.1858 - 30.06.1859
Statsråd Norwegian Council of State Division in Stockholm 01.07.1859 - 31.08.1860
Statsråd Ministry of Justice and the Police 01.09.1860 - 11.12.1861