Valglister

PartiFylkeValgliste for Demokratene i Vest-Agder
Demokratene
Demokratisk alternativ
Det Liberale Folkepartiet
Det norske Arbeiderparti
Fremskrittspartiet
Høyre
Innvandrerpartiet
Kristelig Folkeparti
Kristent Samlingsparti
Kystpartiet
Miljøpartiet De Grønne
Norges kommunistiske parti
Oslo Byaksjon
Pensjonistpartiet
Rød Valgallianse
Samefolkets Parti
Samfunnspartiet
Senterpartiet
Sosialistisk Venstreparti
Sunnmørslista /Tverrpolitisk liste for Sunnmøre
Venstre
Vestfoldlisten mot bomringer
Østfold
Akershus
Oslo
Hedmark
Oppland
Buskerud
Vestfold
Telemark
Aust-Agder
Vest-Agder
Rogaland
Hordaland
Sogn og fjordane
Møre og Romsdal
Sør-Trøndelag
Nord-Trøndelag
Nordland
Troms
Finnmark
Nr.NavnStillingBosted
1       Kleppe Vidar Sveinung 4624 KRISTIANSAND S
2       Jørgensen Odd Viktor 4658 TVEIT
3       Li Liv Berit 4520 SØR-AUDNEDAL
4       Kirkhus Tanya C Mathisen 4480 KVINESDAL
5       Messel Thor 4647 BRENNÅSEN
6       Johnsen Bjørn 4560 VANSE
7       Kristoffersen Knut Georg 4536 BJELLAND
8       Møll Jorunn Gerd 4519 HOLUM
9       Åmli Åsmund 4624 KRISTIANSAND S
10   Rønneseth Nina 4480 KVINESDAL
11   Kolnes Arvid 4550 FARSUND
12   Gabrielsen Odd Jarl N 4621 KRISTIANSAND S
13   Espeland Liv 4658 TVEIT
14   Hansen Bjørn Ivar 4432 HIDRASUND
15   Bjelland Kennet 4640 SØGNE
16   Syvertsen Leif 4715 ØVREBØ
17   Wamestad Ole Torleif 4580 LYNGDAL
18   Iversen Inger Margrete 4610 KRISTIANSAND S
19   Haslerud Knut Hagbart 4635 KRISTIANSAND S
20   Øverland Per Anton 4645 NODELAND
21   Gausdal Odd 4520 SØR-AUDNEDAL
22   Jahnsen Astri 4517 MANDAL
23   Hansen Grete Cecilie 4614 KRISTIANSAND S
24   Jensen May Brit 4715 ØVREBØ
25   Hagen Geir Roger 4700 VENNESLA
26   Bjelland Jon Sigbjørn 4519 HOLUM
27   Larsen Diana 4438 SIRA
28   Høigilt Arnfinn 4614 KRISTIANSAND S
29   Olsen Aase Margit 4625 FLEKKERØY
30   Lidi Paal 4630 KRISTIANSAND S
31   Jørgensen Olaug 4658 TVEIT
32   Olsen Torild Hansen 4516 MANDAL
33   Leonardsen Arne 4639 KRISTIANSAND S
34   Berntsen Mona Lindekleiv 4640 SØGNE
35   Johannessen Karsten 4614 KRISTIANSAND S
36   Gjertsen Laila Ingebjørg 4614 KRISTIANSAND S
37   Rypestøl Ole Ragnar 4624 KRISTIANSAND S
38   Hedemand Liv Kristine 4700 VENNESLA
39   Johanssen Walther 4626 KRISTIANSAND S
40   Grindland Bjarne 4617 KRISTIANSAND S
41   Messel Olaf Theodor 4632 KRISTIANSAND

 

Kilde: Valglistearkivet ved NSD | Vilkår for bruk av data | Utlevering av data