Biografier

Tore-Jarl Christensen


Født: 1934
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Miljøverndepartementet 12.08.1975 - 14.01.1976
Statssekretær Miljøverndepartementet 15.01.1976 - 07.10.1979
Statssekretær Justis- og politidepartementet 05.09.1986 - 15.10.1989
Statssekretær Justis- og politidepartementet 16.11.1990 - 03.09.1992