Biografier

Jan Otto Risebrobakken


Født: 1970
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Sosialdepartementet 01.01.2003 - 17.06.2004
Statssekretær Helsedepartementet 18.06.2004 - 30.09.2004
Statssekretær Helse- og omsorgsdepartementet 01.10.2004 - 16.10.2005