Biografier

Johan Kristoffer Winther Skipnes


Født: 18.12.1909
Død: 12.03.2005
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1953-57 2. suppleant Møre og Romsdal fylke Kombinert klokkerdiakon og kirkeverge Kristelig Folkeparti
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Kommunal- og arbeidsdepartementet 18.10.1972 - 15.10.1973