Biografier

Arne Skaug


Født: 06.11.1906
Død: 04.03.1974
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Departementet for handel og skipsfart 22.01.1955 - 12.01.1962
Fungerende utenriksminister Utenriksdepartementet 23.08.1957 - 14.10.1957
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Utenriksdepartementet 07.05.1948 - 31.01.1949