Biografier

Bjørn Skau


Født: 26.02.1929
Død: 02.03.2013
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Justis- og politidepartementet 04.02.1981 - 13.10.1981
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Sosialdepartementet 15.12.1961 - 27.08.1963
Statssekretær Sosialdepartementet 25.09.1963 - 11.10.1965