Biografier

Sonja Aase Ludvigsen


Født: 07.02.1928
Død: 12.07.1974
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1957-61 3. suppleant Akershus fylke Ansatt i Vestby kommune; Likningsfullmektig i Vestby kommune Arbeiderpartiet
1961-65 2. suppleant Akershus fylke Ansatt i Vestby kommune; Likningsfullmektig i Vestby kommune Arbeiderpartiet
1965-69 4. representant Akershus fylke Ansatt i Vestby kommune; Likningsfullmektig i Vestby kommune Arbeiderpartiet
1969-73 1. representant Akershus fylke Ansatt i Vestby kommune Arbeiderpartiet
1973-77 1. representant Akershus fylke Ansatt i Vestby kommune Arbeiderpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Sosialdepartementet 16.10.1973 - 11.07.1974