Biografier

Gunnar Husan


Født: 1947
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Statsministerens kontor 17.10.1997 - 16.03.2000
Statssekretær Statsministerens kontor 16.11.2001 - 16.10.2005