Biografier

Thomas Fasting


Født: 25.02.1769
Død: 21.11.1841
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd uten portefølje 13.10.1814 - 03.11.1814
Statsråd 7. departement (Marinedepartementet) 31.03.1815 - 31.10.1817
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.11.1817 - 30.11.1818
Statsråd Marinedepartementet 01.12.1818 - 30.04.1820
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.05.1820 - 31.07.1821
Statsråd Marinedepartementet 01.08.1821 - 31.07.1824
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.08.1824 - 31.08.1825
Statsråd Marinedepartementet 01.09.1825 - 31.08.1826
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.09.1826 - 30.09.1827
Statsråd Marinedepartementet 30.09.1827 - 31.12.1829
Statsråd Armédepartementet 01.12.1828 - 31.12.1829
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.01.1830 - 31.12.1830
Statsråd Marinedepartementet 01.01.1831 - 30.06.1833
Statsråd Armédepartementet 01.08.1832 - 30.06.1833
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.07.1833 - 31.08.1834
Statsråd Marinedepartementet 01.09.1834 - 31.05.1836
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 01.06.1836 - 30.11.1836
Statsråd Marinedepartementet 01.12.1836 - 16.10.1839