Biografier

Sveinung Rotevatn


Født: 15.05.1987
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2013-17 4. representant Sogn og Fjordane fylke Venstre
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 17.01.2018 - 20.03.2018
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 20.03.2018 - 04.04.2018
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 04.04.2018 - 12.10.2018
Statssekretær Klima- og miljødepartementet 12.10.2018 - 17.10.2019