Biografier

Kjersti Stenseng


Født: 1974
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2013-17 1. suppleant Oppland fylke Arbeiderpartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Konstituert statssekretær. Kulturdepartementet 01.11.2011 - 31.12.2011
Statssekretær Kulturdepartementet 15.05.2012 - 01.10.2013