Biografier

Tom-Christer Nilsen


Født: 28.08.1969
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2009-13 3. suppleant Hordaland fylke fylkesvaraordfører Høyre
2017-21 13. representant Hordaland fylke Høyre
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Statsministerens kontor 16.12.2015 - 11.05.2016
Statssekretær Samferdselsdepartementet 11.05.2016 - 30.09.2017